Her Okul Kitapla Dolsun!

06.11.2017 13:45:02

HER OKUL KİTAPLA DOLSUN!

Özel Bursa Kültür Okulları öğrencileri okumaya önem verir; çünkü onlar iyi bilirler ki kültürlü ve başarılı olmanın yolu çok okumaktan geçer.

Her kitap iyi bir dosttur, kitapların dostluğu çok güzel, çok özel ve sürekli bir dostluktur. Bundan mahrum kalan insanların çok şey kaybettiğini bildiğimiz için kitaplarla olan dostluğumuzu paylaşmaya karar verdik. Kültürlü öğrenciler olarak, okuduğumuz kitapları, kitap okumak isteyen ama istediği kitaplara ulaşamayan yaşıtlarımıza vermek üzere HER OKUL KİTAPLA DOLSUN kampanyamızı başlatıyoruz. Bu kampanyayı, toplumsal bir sorumluluk, dayanışma ve ödev olarak görüyoruz. Okuldaki arkadaşlarımızı ve tüm velilerimizi, bağışlayacakları kitaplarla bu özel kampanyanın gururunu ve mutluluğunu paylaşmaya davet ediyoruz.

Bağışladığımız her kitapla, kültürümüzü ve kitap sevgimizi de paylaşacağımız bu kampanyaya göstereceğiniz ilgi ve vereceğiniz destek için şimdiden teşekkür ederiz.

Not: Kampanya kapsamında topladığımız kitaplar kamu okullarında ki öğrencilere ulaştırılacaktır. Öğrencilerimiz, bağış için getirecekleri kitapları yıl boyunca sınıf öğretmenlerine teslim edebilirler.

FOTO GALERİ