Sosyal

22.08.2017 23:29:03

Kültür Okulları kampüslerimizde eğitim ve öğretim alanında ki özgün uygulamalarımızla eğitime farklı açılardan yaklaşıyor, öğrencilerimizi üretken, sanatsal yetenekleri gelişmiş, çevreye duyarlı, topluma saygılı, sosyal bir fert olarak yetiştirmek için çalışıyoruz.

Okulumuzun eğitim projelerinin yanı sıra sosyal alandaki projelerinin de sadece Bursa’da değil Türkiye genelinde örnek olarak sunulması, devamlı sosyalleşen bir okul olduğumuzun kanıtıdır. Çocuklarımızı aktivitelerle sosyalleştirmek için çabalıyor, veli ve kurum iletişimimizi ön planda tutuyor, geziler, turlar, ve diğer tüm aktivitelere önem vererek çocuklarımızı hayata hazırlıyoruz.

Zaman yönetiminde başarılı, bugününü yaşına uygun yaşayan, geleceğe yönelik planlarını doğru belirleyen öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmalarında desteğimizi esirgemiyor, gerek sosyo-kültürel, gerek teknolojik, gerekse müzik ve spor odaklı kulüplerimiz ile öğrencilerimizin yeteneklerini keşfedip geliştirmelerine olanak sağlıyoruz. Bu sayede “Yaşayan Okul” yaklaşımının getirmiş olduğu model hayata yönelik bakış açısı olan, tüketmeyi değil, üretmeyi amaç edinen sosyal öğrenciler yetiştiriyoruz.

FOTO GALERİ