Veli Yorumları

Bu yıl okulda ilk yılımız daha ilk haftada çocuklarımızın tanınması, bireysel ilgi ve doğru tespitler bizi çok etkiledi. Geldiğimiz okulda bizi sadece bir sorun olduğunda ararlardı burada çocuğumla ilgili sms ile telefon ile sürekli bilgilendiriliyoruz sanki onunla okul gününü bizde yaşıyormuş gibi. Ne zaman telefon çalsa korkuyorum bir şey mi oldu diye. Ama Kültürdeki iletişim o kadar güçlü ki çabuk adapte olduk.Her konuda bilgilendirme çok iyi. Birimler ve kişiler arasında bir bütünlük bir koordinasyon var bu çok etkileyici herkes işine ve sürece çok hakim.Daha çok kısa bir süre birlikte olmamıza rağmen bu güveni hissetmek bir anne baba için harika bir duygu. Biz Kültür Okulları için Bursa ya taşındık ne kadar doğru bir karar vermişiz diyoruz gönül rahatlığıyla çok teşekkür ederiz.

Binnur – Mehmet Karatürk

Kültür Okulları ailesine yeni katılmış bir veli olarak birçok konuda olduğu gibi kitap okuma konusundaki hassasiyetleri ve desteklerinden dolayı müteşekkiriz. Çocuğumuz çok kısa zamanda kitap okuma zevkini ve alışkanlığını edindi, mecbur olduğu için değil istediği için okuduğunu görmek bizi gerçekten mutlu ediyor.

Emine – Ufuk Sevgican

Özel Bursa Kültür Okullarının kızımıza ve bize göstermiş olduğu ilgiden çok memnunuz. Özellikle kızımız öğretmeninden ve okulundan çok memnun ve mutlu. Bunun için bütün öğretmenlerimize göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.

Gülcan – Ayhan Şahin

Oğlum Seyit Sarper Sancar 5 yaş Tavşanlar sınıfında bu yıl başladı. Sınıf öğretmenimiz, yöneticiler ve branş öğretmenlerine bu uyum sürecine gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. Zor bir dönemi çok başarılı bir şekilde geçirdik. Çok mutluyuz. Kızımızın ise okul sevgisi ve başarısına sınıf öğretmenimizin, rehber öğretmenimizin ve müdür yardımcımızın büyük katkıları var çok teşekkür ediyoruz

Serpil – Serdar Sancar

Okulunuzda vermiş olduğunuz eğitim ve disiplinden, ayrıca kızım ve diğer öğrencilerinize göstermiş olduğunuz ilgiden çok memnunuz. Yapmış olduğunuz birebir toplantılarda bizi çok sevindirdi. Her şey için teşekkürler.

Nuray – Fatih Ballısoy

En büyük yatırım insana yapılan yatırımdır. Deniz’in geleceği için düşündük taşındık ve akademik eğitim denince neredeyse tek adres olan Kültür Okullarını tercih ettik. Saygı, sevgi, insana değer gibi unsurları okulumuzun akademik eğitimdeki uzmanlığı yanında en önemli artıları… Hem Deniz hem de okulumuz için bu yeni başlangıcın olumlu ve başarılı sonuçlar doğuracağına inanıyoruz. Saygı ve sevgilerimizle

Ebru – Ali Osman Göregen

Öncelikle bugün ki bireysel veli toplantısı için yöneticilere ve diğer hocalarımıza tek tek teşekkür etmek isteriz. Oğlumuzu Kültür Okullarına yazdırmakla ne kadar doğru bir karar verdiğimizi, bugün daha da iyi anladık. Sanırım 15 yıllık evliliğimizde almış olduğumuz en doğru karardı bu Çocuklarımızı; istikrarlı, özgüveni yüksek, zeki, vatanını milletini seven, saygılı, dürüst, çalışkan, fedakar ve vicdanlı bireyler olarak yetiştirmeye çalışıyoruz. Bu yolda aynı görüş ve fikirlere sahip olmamız, sizleri tercih etme sebeplerimizden bazılarıdır. Kültür okullarının bir ticarethane değil, bir eğitim kurumu olduğunu bize hissettirdiğiniz için tekrar çok teşekkür ederiz. Çalışmalarınızda başarılar dileriz. Saygılarımızla,

Derya Özkul

Bu yıl Kültür Okullarında ilk yılımız. Okulunuzu referans ile tercih ettik. Komşumuzun kızı öğrencinizdi. Onun davranışları, akademik başarısı bizi etkiledi. Akademik başarı nedeniyle okulunuzu tercih ettik. Okulu ziyaret ettiğimizde sevimli ve güven verici bir ortam olduğunu hissettik. İlk haftadan itibaren aile ile her konuda detaylı bilgi paylaşımı yapılması ciddi ve kurumsal bir yapı olduğunu gösteriyor.

Meral – Süleyman Ildır

Bu yıl okulumuza yeni katıldık kızım tüm öğretmenlerini çok sevdi.Hiç yabancılık çekmedi.Sanki uzun yıllardır bu okuldaymış gibi çok mutlu.Yüzümüzü güldürdüğünüz için ve en iyi eğitimi sevgiyle Verdiğiniz için gönülden teşekkür ediyoruz.

Gülnur Vardar

Bu yıl okula ilk başladığı halde çok çabuk alıştı Öğretmenleri sayesinde Okulda çok mutlu güzel vakit geçiriyor ve faaliyetler yapıyorlar kızımız mutlu eve gelince bizde mutlu oluyoruz.öğretmenlerimize ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.doğru karar vermişiz.

Gülay Aksoy

Oğlum Ahmet Kağan Beşiktepe 6 yaş Dikkatli Uğurböcekleri sınıfında bu yıl başladı. Oğlumun okulu sevmesinin ve mutluluğunun kaynağı olan sınıf öğretmenimize ,tüm branş öğretmenlerimize, Anaokulu Müdür yardımcımıza ve tabi ki yönetim kadrosuna sonsuz teşekkürler.

Ebru Beşiktepe

Oğlumuz Mustafa Demir i Kültür okuluna yazdırmak ile çok doğru bir karar vermişiz. Yıl sonu gösterisi çok güzeldi. Her şey çok özenle ve büyük emeklerle hazırlanmıştı. Sınıf öğretmenimiz başta olmak üzere emeği geçen herkese bu mutluluğu ve gururu bizlere yaşattığı için çok teşekkür ederiz.

Neriman Öztürk

Öncelikle sınıf öğretmenimize teşekkür ederek başlamak istiyorum. Okul açıldığı günden itibaren çocuğumuzdan kaynaklı problemleri bizimle paylaşarak sorunlara çözümler üretti. Bursa’da kendini ispatlamış başarılı bir okul olduğunu düşündüğümüz için çocuğumuzu okulunuza gönderdik ve okullar açıldığından bu yana doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha anladık. Bize gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler.

Aytaş Bozali

Öğrenciniz Efe ÇALIŞIR'ı başarılı bir öğrenci haline getiren sizlersiniz... Bize de oğlumuzla gurur duymayı bıraktınız... Başka bir il ve okuldan okuma yazmayı tam bilmeden 2. sınıfa geçen minicik bir öğrenciyi, hem 1. hem 2. sınıfı birlikte çalıştırarak imkansızı başardınız. Kitap okumayı eziyet kabul ederken keyif alır hale getirdiniz. Kontrolleriniz, dikkatiniz, gözlemleriniz, uyarılarılarınızla "düzgün insan" olmayı öğrettiniz. Fen bilimlerine ilgisini siz kazandırdınız. Her tür etkinlik kulübünü bıkmadan deneyip en sonunda robot kulübünde kendini buldurdunuz. Kültür Okulları yönetici, öğretmenleri ve çalışanlarına; şefkat, ilgi ve sevgi dolu yürekleriniz ve emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Bugün 8. sınıfı bitirirken sınavda tüm soruları doğru cevapladıysa; zor zamanları sayenizde aşıp bu başarıyı elde edebildi."Hangi lise?"diye hiç düşünmedik, Kültür Okulları eğitmeye devam ettikçe orada olacağız... İyi ki varsınız...

Nermin- Alpay ÇALIŞIR

Sanırım bir insanın unutamadığı en önemli kişi 1.sınıf öğretmenidir. Ben şanslıydım sizin gibi harika bir öğretmenim vardı. Ela içinde hep dua etmiştim 1.sınıf öğretmeni unutulmaz olsun diye.. Ela ve bizim hayatımızda öyle bir renk oldunuz ki sizi unutmak mümkün değil... Sınıf öğretmenimizin çocuklara olan sevgisi, kurallar içinde bile kurduğu o güzel dünya onlara hep sevginin en güzelini verdi. Ne iyi etmişiz ki Kültürlü olmuşuz... Ve ne iyi etmişiz ki hayatımıza 1.sınıf öğretmenimiz gibi değerli birini Ela sayesinde katmışız.. Yoğun tempo içinde ne zaman sizlere ulaşmak istesek hep yanımızda oldunuz. Hep paylaştık, hep dinlendik. Gerçekten çok teşekkür ediyoruz. Eşim, ben ve tabi ki Ela sizlere çok şey borçluyuz..

Aynur Kurar Kızgın

Bir yılı beraber bitirdik. Bizim için çok rahat, sizin için eminim çok zor bir yıl oldu. Daha önce ablamız da 1.sınıf deneyimimiz olmuştu ve açıkçası çok endişeliydim. Ama sınıf öğretmenimiz sayesinde hiç bir problem yaşamadık. Oğlumun okula bu kadar kısa sürede adapte olması, sorumluluklarını hiç bir zorlama olmadan yerine getirmesi beni çok gururlandırdı. Daha nice güzel çocuklar yetiştireceğinizi biliyorum. Emeğinize sağlık...

Demet Yıldız

Biz bu sene başında Ahmet'in ilkokul serüvenine başlarken inanılmaz bir telaş, kaygı, stres ve tabi ki, bunun yanında oğlumuzun bir level daha atlamış olmasının sevincini biraz da abartarak yaşadık. Sınıf öğretmenimizin de destekleri sayesinde telaşımızı dindirip kaygılarımızı bizden alıp götürdünüz. Emeğiniz için, sabrınız ve sevginiz için çok teşekkür ederim.

Burcu Çinik

Okulumuzun ilk günü oğlumun heyecanı, tedirginliği,ufak ta olsa bir korkusu olduğu bana bakışından, gözlerinden anlaşılıyordu. Çocuklarımızın üstündeki emeğinizi, özverinizi, sevginizi ve sabrınızı çok takdir ediyorum. 1.sınıf heyecanı, okumaya ve yazmaya ne zaman başlayacağı, kendini ifade edebilecek mi diye yaşadığım tedirginlikler sizlerin emekleri sayesinde kayboldular. Çocuklarımızı bu kadar içten sevdiğiniz için çok teşekkür ederim. Oğlumun üzerinde emeği olan tüm branş öğretmenlerimize ve sınıf öğretmenimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Melike Karatepe

1.sınıf karne heyecanı yaşadığımız şu günlerde, bir anne-baba olarak ne kadar doğru bir karar vermiş olduğumuzu bir kez daha anlamış bulunuyoruz. Bir çocuğun eğitim hayatında attığı en önemli adımın, okuma ve yazmayı öğrendiği 1.sınıf olduğunu düşünüyorum. Çocuklarımız için çok değişlik duyguları bir arada barındıran yepyeni bir başlangıç. Bu yaşadığımız süreçte; başta sınıf öğretmenimizin bize göstermiş olduğu karşılıklı güveni, sabrı, anlayışı, özverisi, sonsuz sevgisi ve ilgisi için teşekkür ederim. Diğer tüm öğretmenlerimize ve Kültür Ailesi'ne de; bize her konuda destek olu, hep iyi anılar biriktirerek bu yılı tamamlamamıza olanak sağladıkları için çok teşekkür ediyorum. Daha dün Ece'm, oyun hamurları ile oynarken; bugün artık okuyor ve yazıyor.Tüm çocuklarımıza, atılan bu sağlam temeller üzerine inşa edecekleri başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum.

Aslı Şimşek

2016-2017 eğitim öğretim yılında oğlum Ahmet Kağan'ı 1.sınıfa verip vermeme konusunda son derece kararsız kalmıştım. Sınıf öğretmenimizin ve yöneticilerimizin yapmış olduğu gözlemlere dayanarak oğlumun 1.sınıfa hazır olduklarını söylediklerinde, çocuğumun geleceğine yönelik en büyük kararı vererek okulunuza kayıt yaptırdım. Zaman ilerledikçe Kağan'ın öğretmenlerini ve okulunu çok sevdiğini görünce, Kağan'da ki olumlu gelişmeleri fark ettikçe çok doğru bir karar aldığımı anladım. Siz değerli okul yöneticilerinin çağdaş vizyonu, gerek sınıf öğretmenimizin gerekse branş öğretmenlerimizin sevgi dolu, özverili yaklaşımları sayesinde okul stresi yaşamadan dolu dolu bir yıl yaşadık. Ayrıca, okulunuzdaki eğitimin temel prensiplerinden biri olan, Atatürk sevgisini ilköğretime yeni başlamış olan çocuğumuza aşılamanız da bizi çok mutlu etti. Emeği geçen tüm branş öğretmenlerimize ve okul yöneticilerimize yürekten teşekkür ediyor ve başarılarınızın devamını diliyoruz...

Ebru – Ahmet Beşiktepe

Oğlumuz Sarper Sancar'ın öğrenim hayatına sizlerle başlamaktan çok mutluyuz. Okumayı öğrendikleri bu süreci bizlerle sürekli diyalog halinde ama bizi hiç yormadan Sarper ile birlikte başardınız. Öğrenim hayatımıza Kültür'de çok güzel bir başlangıç yaptığımızı düşünüyoruz. Hem eğitim hem de öğretim açısından tekrar teşekkür ediyoruz sizlere.

Serpil – Serdar Sancar

2016-2017 eğitim öğretim yılında oğlum Ahmet Kağan'ı 1.sınıfa verip vermeme konusunda son derece kararsız kalmıştım. Sınıf öğretmenimizin ve yöneticilerimizin yapmış olduğu gözlemlere dayanarak oğlumun 1.sınıfa hazır olduklarını söylediklerinde, çocuğumun geleceğine yönelik en büyük kararı vererek okulunuza kayıt yaptırdım. Zaman ilerledikçe Kağan'ın öğretmenlerini ve okulunu çok sevdiğini görünce, Kağan'da ki olumlu gelişmeleri fark ettikçe çok doğru bir karar aldığımı anladım. Siz değerli okul yöneticilerinin çağdaş vizyonu, gerek sınıf öğretmenimizin gerekse branş öğretmenlerimizin sevgi dolu, özverili yaklaşımları sayesinde okul stresi yaşamadan dolu dolu bir yıl yaşadık. Ayrıca, okulunuzdaki eğitimin temel prensiplerinden biri olan, Atatürk sevgisini ilköğretime yeni başlamış olan çocuğumuza aşılamanız da bizi çok mutlu etti. Emeği geçen tüm branş öğretmenlerimize ve okul yöneticilerimize yürekten teşekkür ediyor ve başarılarınızın devamını diliyoruz...

Ebru – Ahmet Beşiktepe

Oğlumuz Sarper Sancar'ın öğrenim hayatına sizlerle başlamaktan çok mutluyuz. Okumayı öğrendikleri bu süreci bizlerle sürekli diyalog halinde ama bizi hiç yormadan Sarper ile birlikte başardınız. Öğrenim hayatımıza Kültür'de çok güzel bir başlangıç yaptığımızı düşünüyoruz. Hem eğitim hem de öğretim açısından tekrar teşekkür ediyoruz sizlere.

Serpil – Serdar Sancar

Oğlum Melih'in kort tenisi ile tanışmasına sebep olan okulumuza, spora önem veren değerli yönetici ve öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler. Şimdi 6.sınıf öğrencisi olacak olan oğlum Melih Anavatan kort tenisinde başarıdan başarıya koşuyor. Okulumuzun katkısını unutmamak gerekir..      

Seçil Anavatan

Beş yaş anaokulu ile bir üyesi olduğumuz büyük KÜLTÜR Ailesiyle uzun yolculuğumuzda, neredeyse üç yılı geride bıraktığımız şu günlerde; kızımıza ve aile olarak bize sağladıkları tüm kazanımlar için başta değerli öğretmenlerimiz olmak üzere, tüm eğitim kadrosu ve yöneticilerine sonsuz teşekkürler... Hepinizin Yen`i yılını canı gönülden kutlar, Yen`i yılın hepimize başta sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim.

Aslı Şimşek

Bu yıl Kültür Okullarında ilk yılımız. Okulunuzu referans ile tercih ettik. Komşumuzun kızı öğrencinizdi. Onun davranışları, akademik başarısı bizi etkiledi. Akademik başarı nedeniyle okulunuzu tercih ettik. Okulu ziyaret ettiğimizde sevimli ve güven verici bir ortam olduğunu hissettik. İlk haftadan itibaren aile ile her konuda detaylı bilgi paylaşımı yapılması ciddi ve kurumsal bir yapı olduğunu gösteriyor.

Meray - Süleyman Ildır